Rooster


      

PDF versie vaste rooster
Het vaste rooster kan afwijken, zie onderstaand voor het actuele weekprogramma

Maandag, 28-9-2020

Les: Van: Tot: Zaal: Instructeur:
eGym 08:30 09:30 PT zaal -
Fitness 08:30 12:00 Fitness zaal Stefan
Spinning 09:00 09:50 Spinning zaal Ronald
Kinderopvang 09:00 10:30 Kinderopvang Ria
BBB mix 09:00 09:50 Aerobic zaal 1 Ineke
eGym 09:30 10:30 PT zaal -
Core mobility training 10:00 10:15 Aerobic zaal 1 Fitness instructeur
eGym 10:30 11:30 PT zaal -
eGym 11:30 12:30 PT zaal -
Fitness zonder begeleiding 12:00 16:00 Fitness zaal -
eGym 12:30 13:30 PT zaal -
eGym 13:30 14:30 PT zaal -
eGym 14:30 15:30 PT zaal -
eGym 15:30 16:30 PT zaal -
Fitness 16:00 22:00 Fitness zaal Stefan
eGym 16:30 17:30 PT zaal -
eGym 17:30 18:30 PT zaal -
eGym 18:30 19:30 PT zaal -
Pilates 19:00 19:50 Aerobic zaal 1 Alessandro
BoksFit 19:00 19:50 Aerobic zaal 2 Tessa
eGym 19:30 20:30 PT zaal -
Spinning 19:30 20:20 Spinning zaal Espérence
Bootcamp 19:30 20:20 Outdoor Jan Drewes
Easyflow Yoga 20:15 21:05 Aerobic zaal 1 Thijs
eGym 20:30 21:30 PT zaal -

Dinsdag, 29-9-2020

Les: Van: Tot: Zaal: Instructeur:
eGym 08:30 09:30 PT zaal -
Fitness 08:30 12:00 Fitness zaal Espérence
Bodypump, zaal 2 09:00 09:50 Aerobic zaal 2 Invaldocent
Kinderopvang 09:00 10:30 Kinderopvang Ria
eGym 09:30 10:30 PT zaal -
Pilates 10:00 10:50 Aerobic zaal 1 Thijs
eGym 10:30 11:30 PT zaal -
eGym 11:30 12:30 PT zaal -
Fitness zonder begeleiding 12:00 16:00 Fitness zaal -
eGym 12:30 13:30 PT zaal -
eGym 13:30 14:30 PT zaal -
eGym 14:30 15:30 PT zaal -
eGym 15:30 16:30 PT zaal -
Fitness 16:00 22:00 Fitness zaal Stefan
eGym 16:30 17:30 PT zaal -
eGym 17:30 18:30 PT zaal -
eGym 18:30 19:30 PT zaal -
Bodypump 19:00 19:50 Aerobic zaal 1 Ronald
Hatha yoga 19:00 19:50 Aerobic zaal 2 Ineke
eGym 19:30 20:30 PT zaal -
Cardio-Dance 20:00 20:50 Aerobic zaal 1 Mireille
Spinning 20:00 20:50 Spinning zaal Ronald
eGym 20:30 21:30 PT zaal -

Woensdag, 30-9-2020

Les: Van: Tot: Zaal: Instructeur:
eGym 08:30 09:30 PT zaal -
Fitness 08:30 12:00 Fitness zaal Jan Drewes
Kinderopvang 09:00 10:30 Kinderopvang Ria
Lage intensiteit spinning 09:00 09:50 Spinning zaal Espérence
Bodyshape 09:00 09:50 Aerobic zaal 1 Invaldocent
eGym 09:30 10:30 PT zaal -
Yin Yoga 10:00 10:50 Aerobic zaal 2 Astrid
Fit en Vitaal 10:15 11:05 Aerobic zaal 1 Espérence
eGym 10:30 11:30 PT zaal -
eGym 11:30 12:30 PT zaal -
Fitness zonder begeleiding 12:00 16:00 Fitness zaal -
eGym 12:30 13:30 PT zaal -
eGym 13:30 14:30 PT zaal -
eGym 14:30 15:30 PT zaal -
eGym 15:30 16:30 PT zaal -
Fitness 16:00 22:00 Fitness zaal Stefan
eGym 16:30 17:30 PT zaal -
eGym 17:30 18:30 PT zaal -
eGym 18:30 19:30 PT zaal -
Bodyshape 19:00 19:50 Aerobic zaal 1 Ineke
Yin Yoga 19:00 19:50 Aerobic zaal 2 Karin
Spinning 19:30 20:20 Spinning zaal Diederick
eGym 19:30 20:30 PT zaal -
Krav Maga 20:00 20:50 Aerobic zaal 2 Giovanni
HIIT 20:00 20:45 Aerobic zaal 1 Jan Drewes
eGym 20:30 21:30 PT zaal -

Donderdag, 1-10-2020

Les: Van: Tot: Zaal: Instructeur:
eGym 08:30 09:30 PT zaal -
Fitness 08:30 12:00 Fitness zaal Espérence
Cardio shape 09:00 09:50 Aerobic zaal 1 Ineke
Kinderopvang 09:00 10:30 Kinderopvang Ria
eGym 09:30 10:30 PT zaal -
Core mobility training 10:00 10:15 Aerobic zaal 1 Fitness instructeur
eGym 10:30 11:30 PT zaal -
eGym 11:30 12:30 PT zaal -
Fitness zonder begeleiding 12:00 16:00 Fitness zaal -
eGym 12:30 13:30 PT zaal -
eGym 13:30 14:30 PT zaal -
eGym 14:30 15:30 PT zaal -
eGym 15:30 16:30 PT zaal -
Fitness 16:00 22:00 Fitness zaal Jan Drewes
eGym 16:30 17:30 PT zaal -
eGym 17:30 18:30 PT zaal -
eGym 18:30 19:30 PT zaal -
Pilates 19:00 19:50 Aerobic zaal 1 Alessandro
Bootcamp 19:30 20:20 Outdoor Jan Drewes
eGym 19:30 20:30 PT zaal -
Spinning 19:30 20:20 Spinning zaal Gert
Bodypump 20:00 20:50 Aerobic zaal 1 Invaldocent
Easyflow Yoga 20:15 21:05 Aerobic zaal 2 Thijs
eGym 20:30 21:30 PT zaal -

Vrijdag, 2-10-2020

Les: Van: Tot: Zaal: Instructeur:
eGym 08:30 09:30 PT zaal -
Fitness 08:30 12:00 Fitness zaal Stefan
Kinderopvang 09:00 10:30 Kinderopvang Ria
Spinning 09:00 09:50 Spinning zaal Espérence
Bodyshape 09:00 09:50 Aerobic zaal 1 Nathalie
Yin Yoga 09:00 09:50 Aerobic zaal 2 Karin
eGym 09:30 10:30 PT zaal -
Fit en Vitaal 10:00 10:50 Aerobic zaal 1 Nathalie
eGym 10:30 11:30 PT zaal -
eGym 11:30 12:30 PT zaal -
Fitness zonder begeleiding 12:00 16:00 Fitness zaal -
eGym 12:30 13:30 PT zaal -
eGym 13:30 14:30 PT zaal -
eGym 14:30 15:30 PT zaal -
eGym 15:30 16:30 PT zaal -
Fitness 16:00 21:00 Fitness zaal Espérence
eGym 16:30 17:30 PT zaal -
eGym 17:30 18:30 PT zaal -
eGym 18:30 19:30 PT zaal -
eGym 19:30 20:30 PT zaal -

Zaterdag, 3-10-2020

Les: Van: Tot: Zaal: Instructeur:
eGym 09:00 10:00 PT zaal -
Fitness 09:00 12:00 Fitness zaal Janou
HIIT outdoor 09:15 10:00 Outdoor Stefan
eGym 10:00 11:00 PT zaal -
eGym 11:00 12:00 PT zaal -

Zondag, 4-10-2020

Les: Van: Tot: Zaal: Instructeur:
eGym 09:00 10:00 PT zaal -
Fitness 09:00 13:00 Fitness zaal Jan Drewes
Spinning 10:00 10:50 Spinning zaal Ronald
Pilates 10:00 10:50 Aerobic zaal 1 Alessandro
eGym 10:00 11:00 PT zaal -
eGym 11:00 12:00 PT zaal -
Core mobility training 11:00 11:15 Aerobic zaal 1 Fitness instructeur
eGym 12:00 13:00 PT zaal -
Privacy policy