Rooster

Marsdijk
Adres: Zeilmakerstraat 37
Contactpersoon: Tessa de Wilde
info@dansstudioassen.nl

MaandagDocentStudio
18:30-19:45 uur Jazz instr. 18-19 jr. Chris Rooze 1
19:45-20:45 uur Jazz instr. 36+ Chris Rooze 1
20:45-22:00 uur Jazz instr. 20-35 jr. Chris Rooze 1
 
16:00-17:00 uur Streetdance instr. 9-10 jr. Lieke Peterson 2
17:00-18:00 uur Dancehall instr. 10-15 jr. Lieke Peterson 2
18:00-19:00 uur Streetdance instr. 18-19 jr. Lieke Peterson 2
19:15-20:15 uur Streetdance instr. 17 jr. Lieke Peterson 2
20:15-21:15 uur Streetdance instr. 20-25 jr. Lieke Peterson 2
 
17:30-18:30 uur Streetdance instr. 8 jr. Astrid Samsom 3
18:30-19:30 uur Wedstrijdteam Force One 10-11 jr. Astrid Samsom 3
19:30-20:30 uur Musicaldans instr. 14+ Astrid Samsom 3
 
18:15-19:30 uur Streetdance gev. 14-16 jr. Shara Maaskant 4
19:30-20:45 uur Modern gev. 14-30 jr. Shara Maaskant 4
20:45-22:00 uur Streetdance gev. 20+ Shara Maaskant 4
DinsdagDocentStudio
15:45-16:45 uur Streetdance gev. 8-10 jr. Tessa de Wilde 1
16:45-18:00 uur Jazz pre-sel. 10-11 jr. Tessa de Wilde 1
18:00-19:15 uur Jazz selectie 3 12-13 jr. Tessa de Wilde 1
19:30-20:45 uur Jazz selectie 26+ Tessa de Wilde 1
20:45-22:00 uur Jazz selectie 2 17-19 jr. Tessa de Wilde 1
 
16:45-18:30 uur Musical selectie 2 10-14 jr. Desi & Rianne 2
18:30-20:15 uur Musical selectie 2 15+ Desi & Rianne 2
20:30-21:45 uur Streetdance gev. 17-19 jr. Tim Braams 2
 
16:00-17:00 uur Jazz instr. 12-13 jr. Moniek Kreuze 3
17:00-18:00 uur Jazz instr. 10-11 jr. Moniek Kreuze 3
18:00-19:00 uur Wedstrijdteam Exist 12-13 jr. Moniek Kreuze 3
19:15-20:30 uur Jazz instr. 14-15 jr. Moniek Kreuze 3
20:30-21:45 uur Jazz instr. 16-17 jr. Moniek Kreuze 3
 
16:00-17:00 uur Breakdance gev. 7+ Max Krijthe 4
17:00-18:00 uur Breakdance instr. 5+ Max Krijthe 4
18:45-19:45 uur Modern instr. 12-18 jr. Danae Rijpkema 4
19:45-20:45 uur Modern instr. volw. Danae Rijpkema 4
WoensdagDocentStudio
15:00-16:00 uur Streetdance instr. 6-7 jr. Tessa de Wilde 1
16:30-17:30 uur Wedstrijdteam The Young Bulls 8-12 jr. Tessa de Wilde 1
19:45-20:45 uur Streetdance instr. volw. 26+ Tessa de Wilde 1
20:45-21:45 uur Streetdance instr. volw. 25+ Tessa de Wilde 1
 
16:15-17:00 uur Peuter- en kleuterballet instr. 3,5-5 jr. Elise Warmelink 2
17:00-18:00 uur Klassiek ballet instr. 6-8 jr. Elise Warmelink 2
18:15-19:15 uur Klassiek ballet instr. 9-12 jr. Elise Warmelink 2
19:15-20:15 uur Klassiek ballet instr. 12+ Elise Warmelink 2
20:15-20:45 uur Spitzen gev. 12+ Elise Warmelink 2
20:45-22:00 uur Wedstrijdteam Equality 17+ Tim en Lieke 2
 
14:15-15:00 uur Peuter- en kleuterdans instr. 4-5 jr. Moniek Kreuze 3
15:00-16:00 uur Jazz instr. 6-7 jr. Moniek Kreuze 3
16:00-17:00 uur Jazz instr. 8-9 jr. Moniek Kreuze 3
17:15-18:15 uur Streetdance gev. 11-13 jr. Moniek Kreuze 3
18:15-19:15 uur Wedstrijdteam All Star Heroes 12-13 jr. Moniek Kreuze 3
19:15-20:15 uur Streetdance instr. 15-16 jr. Moniek Kreuze 3
20:45-21:45 uur Female instr. 14+ Moniek Kreuze 3
 
16:30-17:30 uur Musical instr. 11-13 jr. Desi Rodriquez 4
17:30-18:30 uur Musical instr. 14-15 jr. Desi Rodriquez 4
18:30-19:30 uur Musical instr. 16-19 jr. Desi Rodriquez 4
19:45-20:45 uur Dancehall gev. 16+ Devante Albitrouw 4
20:45-21:45 uur Dancehall instr. 16+ Devante Albitrouw 4
DonderdagDocentStudio
16:45-18:00 uur Wedstrijdteam Youth Impact 14-16 jr. Tessa en Shara 1
18:00-19:15 uur Wedstrijdteam The Managers 15-17 jr. Tessa de Wilde 1
19:30-20:45 uur Wedstrijdteam Bonkerz 17+ Tessa en Shara 1
20:45-22:00 uur Jazz selectie 1 19+ Tessa de Wilde 1
 
19:30-20:45 uur Musical instr. volw. Rianne Peterson 2
 
16:00-17:00 uur Wedstrijdteam Kingsize 8-10 jr. Moniek Kreuze 3
17:00-18:00 uur Streetdance instr. 11 jr. Moniek Kreuze 3
18:00-19:00 uur Streetdance instr. 12-13 jr. Moniek Kreuze 3
19:15-20:15 uur Streetdance instr. 14 jr. Moniek Kreuze 3
 
18:00-19:00 uur Dancehall gev. 10-15 jr. Lieke Peterson 4
18:00-19:15 uur Wedstrijdteam Outsiders 14-16 jr. Shara Maaskant 4
VrijdagDocentStudio
17:00-18:00 uur UR Unique instr. 8-13 jr. Anne Witzand 1
 
18:00-19:00 uur Musical instr. 7-10 jr. Milou Nomden 2
 
16:00-17:00 uur Musical gev. 7-10 jr. Desi Rodriquez 3
17:00-18:00 uur UR Unique gev. 14+ Desi Rodriquez 3
18:00-19:00 uur UR Unique instr. 14+ Desi Rodriquez 3
 
Verklaring lesniveau's
instr. instroom lessen
mid. gemiddeld niveau
gev. gevorderd niveau
selectie selectie groepen
 
rooster onder voorbehoud
Privacy policy