Rooster

Marsdijk
Adres: Zeilmakerstraat 37
Contactpersoon: Tessa de Wilde
info@dansstudioassen.nl

MaandagDocentStudio
18:30-19:45 uur Jazz instr. 17-18 jr. Chris Rooze 1
19:45-20:45 uur Jazz instr. 24+ Chris Rooze 1
20:45-22:00 uur Jazz instr. 19-23 jr. Chris Rooze 1
 
16:00-17:00 uur Streetdance instr. 9-10 jr. Lieke Peterson 2
17:00-18:00 uur Dancehall instr. 10-14 jr. Lieke Peterson 2
18:00-19:00 uur Dancehall gev. 10-14 jr. Lieke Peterson 2
20:00-21:15 uur Wedstrijdteam Youth Impact 14-16 jr. Margo ten Brink 2
 
18:30-19:30 uur Wedstrijdteam Force One 10-11 jr. Astrid Samsom 3
19:30-20:30 uur Musicaldans instr. 14+ Astrid Samsom 3
 
18:30-19:30 uur Streetdance instr. 16-17 jr. Shara Maaskant 4
19:30-20:30 uur Streetdance gev. 14-16 jr. Shara Maaskant 4
20:45-22:00 uur Streetdance gev. 19+ Shara Maaskant 4
DinsdagDocentStudio
17:00-18:00 uur Streetdance gev. 9-11 jr. Tessa de Wilde 1
18:00-19:00 uur Streetdance instr. 16 jr. Tessa de Wilde 1
19:30-20:45 uur Jazz selectie 26+ Tessa de Wilde 1
20:45-22:00 uur Jazz selectie 2 17-19 jr. Tessa de Wilde 1
 
17:00-18:30 uur Musical selectie 2 10-14 jr. Desi Rodriquez 2
18:30-20:00 uur Musical selectie 1 15+ Desi Rodriquez 2
20:30-21:45 uur Streetdance gev. 17-19 jr. Tim Braams 2
 
16:00-17:00 uur Jazz instr. 10-11 jr. Moniek Kreuze 3
17:00-18:00 uur Jazz instr. 12-13 jr. Moniek Kreuze 3
18:00-19:00 uur Wedstrijdteam Exist 12-13 jr. Moniek Kreuze 3
19:15-20:30 uur Jazz instr. 14-15 jr. Moniek Kreuze 3
20:30-21:45 uur Jazz instr. 16-17 jr. Moniek Kreuze 3
 
16:00-17:00 uur Breakdance gev. 7+ Max Krijthe 4
17:00-18:00 uur Breakdance instr. 5+ Max Krijthe 4
18:45-19:45 uur Modern instr. 12-18 jr. Shara Maaskant 4
19:45-20:45 uur Modern instr. volw. Shara Maaskant 4
20:45-22:00 uur Modern gev. 15+ Shara Maaskant 4
 
20:45-21:45 uur Musical adolescenten 18-25 jr. Desi Rodriquez 5
WoensdagDocentStudio
15:00-16:00 uur Streetdance instr. 6-7 jr. Tessa de Wilde 1
16:00-17:00 uur Wedstrijdteam The Young Bulls 8-12 jr. Tessa de Wilde 1
17:00-18:00 uur Wedstrijdteam New Boys 12-18 jr. Tessa de Wilde 1
18:30-19:45 uur Wedstrijdteam The Managers 15-17 jr. Tessa de Wilde 1
19:45-20:45 uur Streetdance instr. volw. Tessa de Wilde 1
20:45-21:45 uur Streetdance instr. volw. Tessa de Wilde 1
 
15:00-16:00 uur Streetdance instr. 8 jr. Rosan Beekman 2
16:15-17:00 uur Peuter- en Kleuterballet (klassiek ballet) instr. 3,5-5 jr. Rosan Beekman 2
17:00-18:00 uur Klassiek ballet instr. 6-8 jr. Rosan Beekman 2
18:15-19:15 uur Klassiek ballet instr. 9-12 jr. Elise Warmelink 2
19:15-20:15 uur Klassiek ballet instr. 12+ Elise Warmelink 2
20:15-20:45 uur Spitzen gev. 12+ Elise Warmelink 2
20:45-22:00 uur Wedstrijdteam Equality 17+ Tim Braams 2
 
13:30-14:15 uur Peuter- en Kleuterdans instr. 4-5 jr. Moniek Kreuze 3
14:15-15:00 uur Peuter- en Kleuterdans instr. 4-5 jr. Moniek Kreuze 3
15:00-16:00 uur Jazz instr. 6-7 jr. Moniek Kreuze 3
16:00-17:00 uur Jazz 8-9 jr. Moniek Kreuze 3
17:15-18:15 uur Streetdance gev. 12-14 jr. Moniek Kreuze 3
18:15-19:15 uur Wedstrijdteam All Star Heroes 12-13 jr. Moniek Kreuze 3
19:15-20:15 uur Streetdance instr. 14-15 jr. Moniek Kreuze 3
20:45-21:45 uur Female instr. 14+ Moniek Kreuze 3
 
09:45-10:30 uur Kleuterclub instr. 1,5-3,5 Mariël Davans, Moniek Kreuze 4
16:30-17:30 uur Musical instr. 11-12 jr. Desi Rodriquez 4
17:30-18:30 uur Musical instr. 13-14 jr. Desi Rodriquez 4
18:30-19:30 uur Musical instr. 15-20 jr. Desi Rodriquez 4
19:45-20:45 uur Dancehall gev. 15+ Devante Albitrouw 4
20:45-21:45 uur Dancehall instr. 15+ Devante Albitrouw 4
DonderdagDocentStudio
16:45-18:00 uur Jazz pre-sel. 10-11 jr. Tessa de Wilde 1
18:00-19:15 uur Jazz selectie 3 12-13 jr. Tessa de Wilde 1
19:30-20:45 uur Wedstrijdteam Bonkerz 17+ Tessa de Wilde 1
20:45-22:00 uur Jazz selectie 1 19+ Tessa de Wilde 1
 
19:30-20:45 uur Musical instr. volw. Rianne Peterson 2
 
16:00-17:00 uur Wedstrijdteam Kingsize 8-10 jr. Moniek Kreuze 3
17:00-18:00 uur Streetdance instr. 11 jr. Moniek Kreuze 3
18:00-19:00 uur Streetdance instr. 12 jr. Moniek Kreuze 3
19:15-20:15 uur Streetdance instr. 13 jr. Moniek Kreuze 3
 
18:15-19:30 uur Wedstrijdteam Outsiders 14-16 jr. Shara Maaskant 4
21:00-22:00 uur Streetdance instr. 19+ Shara Maaskant 4
VrijdagDocentStudio
17:00-18:00 uur UR Unique instr. 8-13 jr. Anne Witzand 1
 
18:00-19:00 uur Musical instr. 7-10 jr. Milou Nomden 2
 
16:00-17:00 uur Musical gev. 8-11 jr. Desi Rodriquez 3
17:00-18:00 uur UR Unique gev. 14+ Desi Rodriquez 3
18:00-19:00 uur UR Unique instr. 14+ Desi Rodriquez 3
 
Verklaring lesniveau's
instr. instroom lessen
mid. gemiddeld niveau
gev. gevorderd niveau
selectie selectie groepen
 
rooster onder voorbehoud
Privacy policy