Rooster


      

Maandag, 18-2-2019

Les: Van: Tot: Zaal: Instructeur:
Fitness 08:30 12:00 Fitness zaal Stefan
Kinderopvang 09:00 10:30 Kinderopvang Ria
BBB mix 09:00 10:00 Aerobic zaal 1 Nathalie
Spinning 09:00 10:00 Spinning zaal Bas
Core mobility training 10:00 10:15 PT zaal Fitness instructeur
Yin Yoga 10:00 11:00 Aerobic zaal 2 Joke
Fitness zonder begeleiding 12:00 16:00 Fitness zaal -
Fitness 16:00 22:00 Fitness zaal Ferry
BoksFit 18:45 19:45 Aerobic zaal 2 Teun
Pilates 19:00 20:00 Aerobic zaal 1 Alessandro
Outdoor workout 19:00 19:45 Outdoor Wouter
Spinning 19:30 20:30 Spinning zaal Bas
BoksFit Intens 19:45 20:45 Aerobic zaal 2 Teun
Core mobility training 20:00 20:15 PT zaal Fitness instructeur
Easyflow Yoga 20:15 21:15 Aerobic zaal 1 Thijs
Krav Maga 20:45 21:45 Aerobic zaal 2 Bert

Dinsdag, 19-2-2019

Les: Van: Tot: Zaal: Instructeur:
Fitness 08:30 12:00 Fitness zaal Wouter
Clubpower 09:00 10:00 Aerobic zaal 1 Anjelina
Pilates 10:00 11:00 Aerobic zaal 1 Anjelina
Core mobility training 10:00 10:15 PT zaal Fitness instructeur
Fitness zonder begeleiding 12:00 16:00 Fitness zaal -
Fitness 16:00 22:00 Fitness zaal Ferry
Clubpower 19:00 20:00 Aerobic zaal 1 Ineke
JP30Fit 19:30 20:00 PT zaal Fitness instructeur
Spinning 19:30 20:30 Spinning zaal Ronald
Core mobility training 20:00 20:15 PT zaal Fitness instructeur
Yin Yoga 20:15 21:15 Aerobic zaal 2 Joke

Woensdag, 20-2-2019

Les: Van: Tot: Zaal: Instructeur:
Fitness 08:30 12:00 Fitness zaal Ferry
Lage intensiteit spinning 09:00 10:00 Spinning zaal Bas
Bodyshape 09:00 10:00 Aerobic zaal 1 Anjelina
Core mobility training 10:00 10:15 PT zaal Fitness instructeur
Yin Yoga 10:00 11:00 Aerobic zaal 2 Anjelina
Fysio Fit 10:00 11:00 Aerobic zaal 1 Invaldocent
Fitness zonder begeleiding 12:00 16:00 Fitness zaal -
Fitness 16:00 22:00 Fitness zaal Stefan
Bodyshape 19:00 20:00 Aerobic zaal 1 Anjelina
Yin Yoga 19:00 20:00 Aerobic zaal 2 Karin
Spinning 19:30 20:30 Spinning zaal Edwin
HIIT 20:00 20:45 Aerobic zaal 1 Wouter
Core mobility training 20:00 20:15 PT zaal Fitness instructeur

Donderdag, 21-2-2019

Les: Van: Tot: Zaal: Instructeur:
Fitness 08:30 12:00 Fitness zaal Ferry
BBB mix 09:00 10:00 Aerobic zaal 1 Ineke
Core mobility training 10:00 10:15 PT zaal Fitness instructeur
Fitness zonder begeleiding 12:00 16:00 Fitness zaal -
Fitness 16:00 22:00 Fitness zaal Wouter
Pilates 19:00 20:00 Aerobic zaal 1 Anjelina
Bootcamp 19:30 20:30 Outdoor Ferry
Spinning 19:30 20:30 Spinning zaal Stefan
Core mobility training 20:00 20:15 PT zaal Fitness instructeur
Clubpower 20:00 21:00 Aerobic zaal 1 Anjelina
Easyflow Yoga 20:15 21:15 Aerobic zaal 2 Thijs

Vrijdag, 22-2-2019

Les: Van: Tot: Zaal: Instructeur:
Fitness 08:30 12:00 Fitness zaal Stefan
Yin Yoga 09:00 10:00 Aerobic zaal 2 Karin
Kinderopvang 09:00 10:30 Kinderopvang Ria
Spinning 09:00 10:00 Spinning zaal Bas
BoksFit 09:00 10:00 Aerobic zaal 1 Lucas
Core mobility training 10:00 10:15 PT zaal Fitness instructeur
Fit en Vitaal 10:00 11:00 Aerobic zaal 1 Anjelina
Fitness zonder begeleiding 12:00 16:00 Fitness zaal -
Fitness 16:00 21:00 Fitness zaal Stefan
Core mobility training 20:00 20:15 PT zaal Fitness instructeur

Zaterdag, 23-2-2019

Les: Van: Tot: Zaal: Instructeur:
Fitness zonder begeleiding 09:00 12:00 Fitness zaal -
HIIT 09:30 10:30 Aerobic zaal 1 Ineke
Core mobility training 10:30 10:45 PT zaal Nog niet bekend

Zondag, 24-2-2019

Les: Van: Tot: Zaal: Instructeur:
Fitness 09:00 13:00 Fitness zaal Ferry
Spinning 10:00 11:00 Spinning zaal Ronald
Pilates 10:00 11:00 Aerobic zaal 1 Alessandro
JP30Fit 10:30 11:00 PT zaal Fitness instructeur
Core mobility training 11:00 11:15 PT zaal Fitness instructeur
Privacy policy