Rooster


      

PDF versie vaste rooster
Het vaste rooster kan afwijken, zie onderstaand voor het actuele weekprogramma

Maandag, 2-12-2019

Les: Van: Tot: Zaal: Instructeur:
Fitness 08:30 12:00 Fitness zaal Stefan
Kinderopvang 09:00 10:30 Kinderopvang Ria
BBB mix 09:00 10:00 Aerobic zaal 1 Anjelina
Spinning 09:00 10:00 Spinning zaal Espérence
Core mobility training 10:00 10:15 PT zaal Stefan
Yin Yoga 10:00 11:00 Aerobic zaal 2 Anjelina
Fitness zonder begeleiding 12:00 16:00 Fitness zaal -
Fitness 16:00 22:00 Fitness zaal Ferry
Bootcamp 19:00 20:00 Outdoor Ferry
Pilates 19:00 20:00 Aerobic zaal 1 Anjelina
Spinning 19:30 20:30 Spinning zaal Espérence
BoksFit 19:30 20:30 Aerobic zaal 2 Giovanni
Core mobility training 20:00 20:15 PT zaal Wouter
Easyflow Yoga 20:15 21:15 Aerobic zaal 1 Thijs
Krav Maga 20:30 21:30 Aerobic zaal 2 Giovanni

Dinsdag, 3-12-2019

Les: Van: Tot: Zaal: Instructeur:
Fitness 08:30 12:00 Fitness zaal Wouter
Bodypump 09:00 10:00 Aerobic zaal 1 Anjelina
Kinderopvang 09:00 10:30 Kinderopvang Ria
Core mobility training 10:00 10:15 PT zaal Wouter
Pilates 10:00 11:00 Aerobic zaal 1 Anjelina
Fitness zonder begeleiding 12:00 16:00 Fitness zaal -
Fitness 16:00 22:00 Fitness zaal Ferry
Bodypump 19:00 19:45 Aerobic zaal 1 Ronald
Hatha yoga 19:00 20:00 Aerobic zaal 2 Ineke
Circuit 19:30 20:00 PT zaal Ferry
Core mobility training 20:00 20:15 PT zaal Ferry
Cardio shape 20:00 20:45 Aerobic zaal 1 Ineke
Spinning 20:00 21:00 Spinning zaal Ronald
Yin Yoga 20:15 21:15 Aerobic zaal 2 Joke

Woensdag, 4-12-2019

Les: Van: Tot: Zaal: Instructeur:
Fitness 08:30 12:00 Fitness zaal Ferry
Lage intensiteit spinning 09:00 10:00 Spinning zaal Ronald
Bodyshape 09:00 10:00 Aerobic zaal 1 Anjelina
Kinderopvang 09:00 10:30 Kinderopvang Ria
Yin Yoga 10:00 11:00 Aerobic zaal 2 Anjelina
Core mobility training 10:00 10:15 PT zaal Ferry
Fitness zonder begeleiding 12:00 16:00 Fitness zaal -
Fitness 16:00 22:00 Fitness zaal Stefan
Yin Yoga 19:00 20:00 Aerobic zaal 2 Karin
Bodyshape 19:00 20:00 Aerobic zaal 1 Anjelina
Spinning 19:30 20:30 Spinning zaal Diederick
HIIT 20:00 20:45 Aerobic zaal 1 Wouter
Core mobility training 20:00 20:15 PT zaal Ferry

Donderdag, 5-12-2019

Les: Van: Tot: Zaal: Instructeur:
Fitness 08:30 12:00 Fitness zaal Ferry
Cardio shape 09:00 10:00 Aerobic zaal 1 Ineke
Kinderopvang 09:00 10:30 Kinderopvang Ria
Core mobility training 10:00 10:15 PT zaal Ferry
Fitness zonder begeleiding 12:00 16:00 Fitness zaal -
Fitness 16:00 22:00 Fitness zaal Wouter
Pilates 19:00 20:00 Aerobic zaal 1 Anjelina
Spinning 19:30 20:30 Spinning zaal Stefan
Bootcamp 19:30 20:30 Outdoor Wouter
Core mobility training 20:00 20:15 PT zaal Jan Drewes
Bodypump 20:00 21:00 Aerobic zaal 1 Anjelina
Easyflow Yoga 20:15 21:15 Aerobic zaal 2 Thijs

Vrijdag, 6-12-2019

Les: Van: Tot: Zaal: Instructeur:
Fitness 08:30 12:00 Fitness zaal Stefan
Yin Yoga 09:00 10:00 Aerobic zaal 2 Karin
Kinderopvang 09:00 10:30 Kinderopvang Ria
Spinning 09:00 10:00 Spinning zaal Espérence
Bodyshape 09:00 10:00 Aerobic zaal 1 Anjelina
Core mobility training 10:00 10:15 PT zaal Stefan
Fit en Vitaal 10:00 11:00 Aerobic zaal 1 Anjelina
Fitness zonder begeleiding 12:00 16:00 Fitness zaal -
Fitness 16:00 21:00 Fitness zaal Stefan
Core mobility training 20:00 20:15 PT zaal Stefan

Zaterdag, 7-12-2019

Les: Van: Tot: Zaal: Instructeur:
Fitness 09:00 12:00 Fitness zaal Jan Drewes
HIIT 09:15 10:00 Aerobic zaal 1 Wouter
Bodypump 10:00 10:45 Aerobic zaal 1 Ronald
Core mobility training 10:30 10:45 PT zaal Jan Drewes

Zondag, 8-12-2019

Les: Van: Tot: Zaal: Instructeur:
Fitness 09:00 13:00 Fitness zaal Ferry
Spinning 10:00 11:00 Spinning zaal Ronald
Pilates 10:00 11:00 Aerobic zaal 1 Alessandro
Circuit 10:30 11:00 PT zaal Ferry
Core mobility training 11:00 11:15 PT zaal Ferry
Privacy policy